Nieuwsbrief van de Wijkvereniging Bestevaer(nr. 11)

 

 

 

lammetjes 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 voorjaar

 

KINDERCLUB
Woensdagmiddag van 15:00 tot 16:30
Leeftijd: 4 t/m 10 jaar
Prijs: 50 cent

 

Hallo ouders/verzorgers, jongens en meisjes,

 

Wij zijn juf Ceren en Else-Nora en wij zijn weer begonnen met de kinderclub!!!

Wat houd de kinderclub in?
De kinderclub is op woensdagmiddag in het wijkcentrum Bestevaer van 15:00 tot 16:30. Het is bedoeld voor kinderen vanaf 4 tot en met 10 jaar. Op deze woensdagmiddag gaan wij verschillende dingen doen zoals knutselen, buiten spelen, film kijken, bingoën en cup cakes bakken etc. etc. We doen het elke week zo afwisselend mogelijk en nemen ideeën mee van kinderen.

 

 

 

4 februari is het weer de eerste kinderclub van het jaar 2015. Wij hopen dat er weer kinderen komen zodat we het kunnen opbouwen.

Wat gaan wij 4 februari doen?

- Kennismaking
- Knutselen
- Sport en Spel

 

Wat gaan wij 11 februari doen?
- Knutselen voor Valentijn
- Drama activiteiten

 

Wat gaan wij 18 februari doen?
- Bingoën met leuke prijsjes 
Let op de bingomiddag is €1,-

 

24 t/m 26 februari
In de vakantie kan je ook komen knutselen met ons en dat 3 dagen lang!
Dinsdag: knutselen van 14;00 tot 15:30 prijs 50 cent
Woensdag: bingoën, patat eten, drama activiteiten van 11;00 tot 15:30 prijs €2,00
Donderdag: knutselwerkjes afmaken van 14:00 tot 15:30 50 cent

 

Wij hopen snel kennis te maken met jullie want wij hebben er zin in, jullie toch ook???

 

Groetjes van de juffen, Ceren en Else-Nora

 

 Voor de activiteiten in de krokusvakantie hebben wij kleine glazen potjes nodig. Heeft u nog wat liggen? Wij zijn er erg blij mee.

 

buurthulp tekst 

VOOR PRAKTISCHE HULPVERLENING IN ONZE WIJK:

 DE BUURTHULP BESTEVAER

 

Tel. 038 – 4538186 / 4534100
 
(OOK VOOR ASSENDORP, PIERIK EN DIEZE OOST)
 
DE BUURTHULP IS OPEN OP DINSDAG- EN DONDERDAGMORGEN VAN 10.00 TOT 11.30 UUR.
 
 
HET KAN OM HET VOLGENDE GAAN:
  • VERVOER (TEGEN VERGOEDING)
  • BOODSCHAPPEN DOEN
  • KLEINE KLUSSEN IN EN OM HET HUIS
  • BEZOEKEN VAN ZIEKEN EN OUDEREN
  • VERWIJZEN NAAR HULPVERLENENDE INSTANTIES
Nadere inlichtingen Buurthulp Bestevaer:
 
Contactpersoon Buurthulp: Rita Velthuis
 
Telefoon: 038 – 4538186 / 4534100

bingo  

Bingo
Zondag 22 februari is er weer bingo in wijkcentrum Bestevaer. De bingo begint om 19.30 uur en de zaal is open om 18.30 uur. De hoofdprijs is 300 euro. Kinderen onder de 16 jaar hebben alleen toegang onder begeleiding van een volwassene


 

 

Dartstoernooi 22 februari
 
Op zondag 22 februari a.s wordt er in wijkcentrum Bestevaer een dartstoernooi vanaf 16 jaar georganiseerd. Het toernooi begint om 12.30 uur, zaal is open om 11.30 uur. Opgeven kan tot zondag 22 februari 12.15 uur in wijkcentrum Bestevaer of via e-mail: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. Het inschrijfgeld is 5 euro. Het speltype dat wordt gespeeld is 501, best of 3. Er is een winnaar- en verliezersronde.  Het inleggeld is prijzengeld
 
 
 
 

 

 

 

 

fitgym-logo 

 

50 plussers m/v welkom in wijkcentrum Bestevaer

 

Voor wie graag in beweging is…. Elke dinsdag van 11.30 uur tot 12.30 uur is er FITGYM o.l.v. docente Annemiek Romijn.Het is een gezellige groep die momenteel bestaat uit 12 personen, die veel plezier beleven aan het met elkaar en op muziek bewegen.Er worden geen grondoefeningen gedaan meer rek - en strekoefeningen.Na de les is er gelegenheid voor een gezelllige nazit met eventueel koffie, thee o.i.d.Als u geïnteresseerd bent: Kom gerust eens kijken of een keer meedoen.GRAAG TOT ZIENS
 

carnaval2015 

 

 

 

Carnavalsoptocht
 
Op zaterdag 14 februari is er weer de grote carnavalsoptocht in de stad. Ook onze kindercarnavalsclub de Bestevaertjes doen mee met onze Hoogheid Prins Nick.

Lijkt het je ook leuk om in de Raad van 11 te zitten? Vanaf 7 jaar kan dat. Geef je dan op in het wijkcentrum 


jantje beton 

 
 
 
Collectanten gezocht…..
 
Van 9 t/m 14 maart is de collecte voor Jantje Beton. Van de opbrengst is 50% voor Jantje Beton en 50% voor onze wijk – en speeltuinvereniging. Daarvan wordt de speeltuin weer opgeknapt en waar nodig worden er reparaties uitgevoerd. U ziet het: het geld kunnen wij goed gebruiken. Wij lopen binnen het gebied van de Wipstrik.
 
Heeft u nog een uurtje (of 2) over? Help ons dan en geef u op als collectant. U kunt bellen 038-4538186 of mailen Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
 
Alvast bedankt voor uw medewerking!!
 

 agenda-icoon

Agenda 2015

 
 
 
14 februari Carnavalsoptocht 
 
 
 
 
23 - 26 februari Krokusvakantie-activiteiten
 
14 maart Rommelmarkt
 
21 maart NL Doet Dag
 
30 mei Volleybaltoernooi
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Copyright 2012 ---Lex Bakker(info@aabakker.nl)